Хімчистка диванів, крісел, шкіряних меблів, стільців, матраців у Кропивницькому

химчистка дивана

Послуги з чищення м’яких меблів у

Кропивницькому

М’які меблі займають друге місце за частотою використання, після килимів та килимових покриттів. Тому вона швидко збирає пил, бруд, вовну свійських тварин, на ній можуть з’являтися плями від їжі. М’які меблі можуть стати місцем скупчення алергенів.

Клінінгова компанія Aroma Cleaning Service у місті Кропивницькому надає послуги з якісного чищення диванів, крісел, стільців, шкіряних меблів, матраців професійним обладнанням за доступними цінами.

Етапи хімчистки м’яких меблів

  1. Сухе очищення м’яких меблів за допомогою вакуумного пилососу.
  2. Проводиться зовнішній огляд м’яких меблів для вибору найбільш ефективного засобу для чищення. Проводиться тестування на непомітній ділянці на взаємодію тканини із засобом для чищення, щоб уникнути пошкодження тканини та зміни кольору оббивки.
  3. Виведення плям кави, чаю, напоїв та інших спеціальним хімічним складом.
  4. Оббивка м’яких меблів обробляється засобом попереднього чищення за допомогою екстракторної машини. Після чого провадиться видалення сильних забруднень м’якою щіткою для меблів.
  5. Видалення розщепленого бруду екстракторною машиною і ополіскується щоб прибрати залишки засобу для чищення і відновити правильне значення pH.
  6. Сушка. Після того як максимум видалена волога з оббивки проводиться сушіння професійним феном для м’яких меблів. Через 30-40 хвилин Ваші меблі практично сухі.

Химчистка диванов, кресел, стульев в Кировограде

Чищення матраців

Кожен матрац потребує чищення кожні два роки, тому що в ньому накопичується пил та мікроби. Якщо ваш матрац довгий час не піддавався хімчистці, то варто замислитися над цим.

Чищення м’яких меблів від клінінгової компанії “Aroma Cleaning Service” – це:

  • Гарантія видалення складних плям не пошкодивши оббивку.
  • Використання професійної чистячої хімії, яка має всі сертифікати відповідності, що є гарантією безпеки для Вашого здоров’я.
  • Через пару годин Ваші м’які меблі повністю сухі.
  • Виведення неприємних запахів з оббивки.

Якщо Ви бачите що ваші м’які меблі забруднені, і бажаєте щоб вони набули свого первісного вигляду, дзвоніть нам!

Просмотров: 21448